Xanadu Island Bodrum

Akyarlar, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Ishulli Xanadu, përballë plazhit, ofron strehim me 5 yje në Akyarlar dhe ka një pishinë të hapur, kopsht dhe sallë pritjeje të përbashkët. Ky hotel me 5 yje ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe WiFi falas. Hoteli përmban një pishinë të brendshme, vaskë të nxehtë, karaoke dhe një klub për fëmijë.

Dhomat e hotelit janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, liri krevat, peshqir dhe një ballkon me pamje nga deti. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një kazan, ndërsa dhoma të caktuara kanë një kuzhinë me frigorifer, një pjatalarëse dhe një sobë. Dhomat kanë një kasafortë.

Mëngjesi është në dispozicion çdo mëngjes dhe përfshin shuplakë, opsione kontinentale dhe të plota anglisht/irlandeze. Në ishullin Xanadu do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë italiane, turke dhe ndërkombëtare. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa gluten.

Akomodimi ofron një tarracë. Në këtë hotel me 5 yje mund të luani bilardo, pingpong dhe shigjeta, dhe zona është e njohur për snorkeling.

Xanadu Island ofron një shërbim hekurosjeje, si dhe objekte biznesi si faksi dhe fotokopjimi.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Bar
  • Pishine
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: