ephesus-travel.com

Selectum Family Resort Belek

I vendosur në një vend të veçantë në Belek, Selectum Family Resort Belek ofron një eksperiencë të paharrueshme pushimi me një gamë të pasur aktivitetesh për familjet me fëmijë dhe çiftet. Ndodhur në breg të detit, ky resort i mrekullueshëm premton argëtim dhe relaksim për të gjitha moshat.

Selectum Luxury Resort

Duke ofruar një mundësi pushimesh të pakrahasueshme për mysafirët e saj në Antalia Belek, Selectum Luxury ju fton të krijoni kujtime të paharrueshme. I vendosur në bregun mahnitës të detit, ky resort luksoz ka një plazh të mrekullueshëm me rërë të imët, 250 metra të gjatë, dhe një skelë magjepsëse. Përjetoni luksin e vërtetë dhe relaksohuni në një ambient që do t'ju lërë pa fjalë.

Selectum Family Side

I ndërtuar mbi një sipërfaqe prej 112,000 m², Selectum Family Side përmban 1030 dhoma luksoze dhe ndodhet direkt në breg të detit, duke ofruar pamje të mahnitshme dhe qasje të lehtë në plazhin e mrekullueshëm. Vetëm 81 km larg nga aeroporti, ky hotel është zgjedhja ideale për familjet me fëmijë, duke ofruar një ambient të përsosur për pushime relaksuese dhe argëtuese.

Selectum Family Comfort Side

Duke kombinuar natyrën mahnitëse të Side me një arkitekturë madhështore, Selectum Family Comfort Side ofron një shërbim të shkëlqyer në breg të detit. Ky resort fantastik ofron një pushim veror të këndshëm për familjet, me një plazh të gjatë dhe një skelë dielli, si dhe pishina të mëdha të jashtme për t’u shijuar. Ndodhet vetëm 80 km larg nga aeroporti i Antalias, duke e bërë këtë destinacion të përshtatshëm dhe të rehatshëm për pushime të paharrueshme.

Kremlin Palace

Duke sjellë magjinë e Pallatit të Kremlinit, një nga strukturat më të njohura në botë, në Antalya, Kremlin Palace hap dyert e një bote komode dhe luksoze për mysafirët e tij me arkitekturë dhe dekorim të jashtëzakonshëm. I vendosur në breg të detit, ky resort i mahnitshëm përmban një plazh me rërë të hollë 200 metra të gjatë dhe dy kalata, duke ofruar një përvojë pushimi të pakrahasueshme dhe të paharrueshme.

Selectum For Two Side

Duke ofruar shërbime të shkëlqyera në Kızılağaç me dhomat e tij elegante dhe të rehatshme, Selectum For Two Side ju fton të shijoni një eksperiencë unike pushimi. Ky resort i mrekullueshëm ndodhet vetëm 10 km nga qendra e Manavgat, 45 km nga qendra e Alanya dhe 90 km nga Aeroporti i Antalyas. I vendosur në breg të detit, resorti ofron një plazh privat të përbërë nga një përzierje rëre dhe guralecë. Për një përvojë të ndryshme, mund të relaksoheni në pishinat e brendshme dhe të jashtme, duke ofruar një alternativë të veçantë për të shijuar detin dhe diellin.

Selectum Colours Bodrum

I vendosur në Gumbet, gjirin më të njohur të Bodrumit dhe destinacionin argëtues të pushimeve të Egjeut, Selectum Colors Bodrum u ofron mysafirëve të tij një përvojë unike pushimesh. Me detin e tij bruz të magjepsur dhe një plazh të gjatë, ky resort bregdetar në Gumbet premton një pushim të paharrueshëm. Shijoni bukuritë e Egjeut dhe relaksohuni në ambientin e mrekullueshëm që Selectum Colors Bodrum ka për të ofruar.

Selectum Luxury Resort

Duke ofruar një mundësi pushimesh të pakrahasueshme për mysafirët e saj në Antalia Belek, Selectum Luxury ju fton të krijoni kujtime të paharrueshme. I vendosur në bregun mahnitës të detit, ky resort luksoz ka një plazh të mrekullueshëm me rërë të imët, 250 metra të gjatë, dhe një skelë magjepsëse. Përjetoni luksin e vërtetë dhe relaksohuni në një ambient që do t'ju lërë pa fjalë.

Selectum Family Resort Belek

I vendosur në një vend të veçantë në Belek, Selectum Family Resort Belek ofron një eksperiencë të paharrueshme pushimi me një gamë të pasur aktivitetesh për familjet me fëmijë dhe çiftet. Ndodhur në breg të detit, ky resort i mrekullueshëm premton argëtim dhe relaksim për të gjitha moshat.

Selectum Family Side

I ndërtuar mbi një sipërfaqe prej 112,000 m², Selectum Family Resort Belek përmban 1030 dhoma luksoze dhe ndodhet direkt në breg të detit, duke ofruar pamje të mahnitshme dhe qasje të lehtë në plazhin e mrekullueshëm. Vetëm 81 km larg nga aeroporti, ky hotel është zgjedhja ideale për familjet me fëmijë, duke ofruar një ambient të përsosur për pushime relaksuese dhe argëtuese.

Selectum Family Comfort Side

Duke kombinuar natyrën mahnitëse të Side me një arkitekturë madhështore, Selectum Family Comfort Side ofron një shërbim të shkëlqyer në breg të detit. Ky resort fantastik ofron një pushim veror të këndshëm për familjet, me një plazh të gjatë dhe një skelë dielli, si dhe pishina të mëdha të jashtme për t’u shijuar. Ndodhet vetëm 80 km larg nga aeroporti i Antalias, duke e bërë këtë destinacion të përshtatshëm dhe të rehatshëm për pushime të paharrueshme.

Kremlin Palace

Duke kombinuar natyrën mahnitëse të Side me një arkitekturë madhështore, Selectum Family Comfort Side ofron një shërbim të shkëlqyer në breg të detit. Ky resort fantastik ofron një pushim veror të këndshëm për familjet, me një plazh të gjatë dhe një skelë dielli, si dhe pishina të mëdha të jashtme për t’u shijuar. Ndodhet vetëm 80 km larg nga aeroporti i Antalias, duke e bërë këtë destinacion të përshtatshëm dhe të rehatshëm për pushime të paharrueshme.

Selectum For Two Side

Duke ofruar shërbime të shkëlqyera në Kızılağaç me dhomat e tij elegante dhe të rehatshme, Selectum For Two Side ju fton të shijoni një eksperiencë unike pushimi. Ky resort i mrekullueshëm ndodhet vetëm 10 km nga qendra e Manavgat, 45 km nga qendra e Alanya dhe 90 km nga Aeroporti i Antalyas. I vendosur në breg të detit, resorti ofron një plazh privat të përbërë nga një përzierje rëre dhe guralecë. Për një përvojë të ndryshme, mund të relaksoheni në pishinat e brendshme dhe të jashtme, duke ofruar një alternativë të veçantë për të shijuar detin dhe diellin.

Selectum Colours Bodrum

I vendosur në Gumbet, gjirin më të njohur të Bodrumit dhe destinacionin argëtues të pushimeve të Egjeut, Selectum Colors Bodrum u ofron mysafirëve të tij një përvojë unike pushimesh. Me detin e tij bruz të magjepsur dhe një plazh të gjatë, ky resort bregdetar në Gumbet premton një pushim të paharrueshëm. Shijoni bukuritë e Egjeut dhe relaksohuni në ambientin e mrekullueshëm që Selectum Colors Bodrum ka për të ofruar.
× Kontakto: