Booking Single Template III – ephesus-travel.com

Regnum Carya

Kadriye Bölgesi,Üç Kum Tepesi Mevki

From

69.00

Duration

10 days

Tour Type

3.33 by 3 reviews
 • Quality4
 • Location3.33
 • Amenities3.33
 • Services3
 • Price3

Overview

Duke bashkuar një natyrë unike me shërbime speciale në Belek, destinacioni i preferuar i Antalias për pushime, Regnum Carya u premton miqve të saj pushime plot privilegje.
Objekti me plazhin me rërë dhe skelë 320 m të gjatë; hap dyert e një pushimi ku mund të shijoni detin, rërën dhe diellin në maksimum. Përveç një tarracë të madhe dielli dhe pishina të jashtme, objekti ka një pishinë të brendshme për ata që duan të shijojnë notin gjatë gjithë ditës.
Përveç restorantit kryesor, i cili ofron një shuplakë të pasur të hapur, ka 7 restorante a la carte që shërbejnë shije të veçanta nga kuzhina botërore. Përveç kësaj, shërbimi vazhdon gjatë gjithë ditës në snack corners dhe bare shik me koncepte të ndryshme.
Mini klubi i resortit ofron shumë aktivitete rekreative për fëmijët dhe adoleshentët e moshës 4-17 vjeç. Përveç aktiviteteve të rezervuara për grupmosha të caktuara, në mini klub organizohen edhe lojëra edukative dhe gara.

Included/Exclude

 • 6 pishina
 • 10 restorante të ndryshme
 • restorante à la carte
 • zonë plazhi privat
 • Additional Services
 • Insurance
 • Food & Drinks
 • Tickets

Tour Amenities

Tour Plan

Lorem ipsum dolor sit amet, utinam munere antiopam vel ad. Qui eros iusto te. Nec ad feugiat honestatis. Quo illum detraxit an. Ius eius quodsi molestiae at, nostrum definitiones his cu. Discere referrentur mea id, an pri novum possim deterruisset.
Lorem ipsum dolor sit amet, utinam munere antiopam vel ad. Qui eros iusto te. Nec ad feugiat honestatis. Quo illum detraxit an. Ius eius quodsi molestiae at, nostrum definitiones his cu. Discere referrentur mea id, an pri novum possim deterruisset.
Lorem ipsum dolor sit amet, utinam munere antiopam vel ad. Qui eros iusto te. Nec ad feugiat honestatis. Quo illum detraxit an. Ius eius quodsi molestiae at, nostrum definitiones his cu. Discere referrentur mea id, an pri novum possim deterruisset.
Lorem ipsum dolor sit amet, utinam munere antiopam vel ad. Qui eros iusto te. Nec ad feugiat honestatis. Quo illum detraxit an. Ius eius quodsi molestiae at, nostrum definitiones his cu. Discere referrentur mea id, an pri novum possim deterruisset.

Location

Find a route from your location

Related Tours

Review Scores

3.33/5
Very Good
3 verified reviews
Quality 4/5
Location 3.33/5
Amenities 3.33/5
Services 3/5
Price 3/5

3 thoughts on “Regnum Carya”

 1. 4

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  We always stay at here when in town. The location is great, staff is wonderful and we love the overall feel. Beautiful view from the here.

 2. 3

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  This is the best tour on the east coast! It was amazing how many places we visited and what great memories we made!

 3. 3

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  It is a great place to shop not too far from New York. We took the bus from Port Authority and traveled through the countryside to get there.

Add a Comment

Your email address will not be published.

 • Quality
 • Location
 • Amenities
 • Services
 • Price

Booking Tour